Art Hotel Szeged

Karrier

SZOBAASSZONY MUNKATÁRSUNKAT KERESSÜK

Főbb feladatok:

  • Szálloda szobáinak és helyiségeinek napi szintű takarítása

Elvárások:

  • megbízható, önálló munkavégzés
  • csapatjátékos szemlélet
  • vendégközpontúság

Amit kínálunk:

  • Bejelentett, határozatlan idejű munkaviszony
  • Biztos, hosszútávú munkahely
  • Napi egyszeri melegétkezés
  • Kedvezményes üdülési lehetőség az Accent Hotels által üzemeltetett szállodákban

Munkavégzés helye: Szeged

Fényképes önéletrajzokat a megpályázni kívánt munkakör megjelölésével az alábbi e-mail címre várjuk: hr@arthotelszeged.hu
Jelentkezési határidő: 2021. július 15.

Erősítse Ön is az Art Hotel Szeged csapatát!

Art Hotel Szeged - karrier

A fenti nyitott pozíciókon felül lehetőség van rendszerünkbe jelentezni. Az alábbi területekre örömmel fogadjuk tapasztalt szakemberek és fiatal tehetségek jelentkezését adatbázisunkba::

  • ​Értékesítés
  • Front Office
  • Food & Beverage
  • Housekeeping
  • Wellness
  • Műszak
  • Egyéb

Küldje el nekünk Önéletrajzát, hogy regisztrálhassuk rendszerünkben!

Rokolya Krisztina
HR & marketing vezető
E-mail: hr@arthotelszeged.hu

Foglalás
Fontos változások
2021. szeptember 1-jétől minden vendégünk számára kötelezővé válik érkezéskor a személyazonosító okmányának bemutatása. A 2016. évi CLVI. törvény módosításának értelmében ez a szálláshely-szolgáltatás igénybevételének alapfeltétele.

Legjobb ár garancia

Jobb árat talált egy másik weboldalon?

Kattintson ide!