Art Hotel Szeged

Karrier

SZOBAASSZONY MUNKATÁRSUNKAT KERESSÜK

Főbb feladatok:

  • Szálloda szobáinak és helyiségeinek napi szintű takarítása

Elvárások:

  • megbízható, önálló munkavégzés
  • csapatjátékos szemlélet
  • vendégközpontúság

Amit kínálunk:

  • Bejelentett, határozatlan idejű munkaviszony
  • Biztos, hosszútávú munkahely
  • Napi egyszeri melegétkezés
  • Kedvezményes üdülési lehetőség az Accent Hotels által üzemeltetett szállodákban

Munkavégzés helye: Szeged

Fényképes önéletrajzokat a megpályázni kívánt munkakör megjelölésével az alábbi e-mail címre várjuk: hr@arthotelszeged.hu
Jelentkezési határidő: 2021. július 15.

RECEPCIÓS MUNKATÁRSUNKAT KERESSÜK

  • Vendégek érkeztetése, regisztrálása, utaztatása és tájékoztatása
  • Egyes szobafoglalási és értékesítési feladatok ellátása, foglalások nyomon követése
  • Szállodai szolgáltatások ajánlása, színvonal folyamatos figyelése, annak emelése
  • Számlázás, pénzkezelés, ügyviteli és ellenőrzési feladatok ellátása

Elvárások:

  • Jó kommunikációs készség, udvariasság, vendégközpontúság
  • Szállodai tapasztalat előnyt jelent
  • Pontos, precíz munkavégzés, jó problémamegoldó készség
  • Angol nyelv magabiztos használata szóban és írásban, további nyelvismeret előnyt jelent.

  • Versenyképes jövedelem
  • Egyszeri meleg étkezés
  • Központi elhelyezkedés

Fényképes önéletrajzokat a megpályázni kívánt munkakör megjelölésével az alábbi e-mail címre várjuk: fom@arthotelszeged.hu
Jelentkezési határidő: 2021. július 11.

Erősítse Ön is az Art Hotel Szeged csapatát!

Art Hotel Szeged - karrier

A fenti nyitott pozíciókon felül lehetőség van rendszerünkbe jelentezni. Az alábbi területekre örömmel fogadjuk tapasztalt szakemberek és fiatal tehetségek jelentkezését adatbázisunkba::

  • ​Értékesítés
  • Front Office
  • Food & Beverage
  • Housekeeping
  • Wellness
  • Műszak
  • Egyéb

Küldje el nekünk Önéletrajzát, hogy regisztrálhassuk rendszerünkben!

Rokolya Krisztina
HR & marketing vezető
E-mail: hr@arthotelszeged.hu

Foglalás
Újra együtt
Nagy örömünkre szolgál, hogy az Art Hotel Szeged maximális odafigyeléssel várja Vendégeit, immáron védettségi igazolvány nélkül is.

Legjobb ár garancia

Jobb árat talált egy másik weboldalon?

Kattintson ide!